Albert Contreras oljemålning

206142

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 151, signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på duk, 45x45 cm

Konst, Måleri

Visas på begäran

Albert Contreras oljemålning

Budhistorik (6 bud)
937200
1 600
936704
930786
1 400
929918
929917

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.