Endis Bergström oljemålning

206129

BERGSTRÖM, Endis (1866-1950): Gamla biblioteket i Lund, signerad pch daterad Endis B.M. 1927, olja på duk, 62x67 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Endis Bergström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
938589
2 400
934310
938588
934310
937619

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.