Axel Olson oljemålning

206125

OLSON, Axel (1899-1986): Pastoral, signerad Axel Olson, olja på duk, 33x44 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Axel Olson oljemålning

Budhistorik (20 bud)
937802
15 500
937797
12 500
937773
12 000
937766
11 500
937615
11 000

Slutpris SEK:
15 500
1 485 EUR, 1 744 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.