Börge Sornum oljemålning

206119

SORNUM, Börge (1920-1985): "Jeg går o kumler med ett probelm", signerad Sornum, olja på duk, 30x38 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Börge Sornum oljemålning

Budhistorik (6 bud)
937563
937570
937563
650
937567
600
937563

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.