Ulf Trotzig färglitografi

206114

TROTZIG, Ulf (född 1925): Komposition, signerad Trotzig, 35/40, färglitografi, 40x54 cm

Fack 3

Ulf Trotzig färglitografi

Budhistorik (6 bud)
937464
550
937454
500
937451
450
936035
934018

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.