Dockor och leksaker

206112

DOCKOR, 2 st, varav en Tyskland, ledad kropp av massa, huvud i biskvi, blundögon, märkt Germany 1310, mindre docka med ledad kropp i plast, längd 13,5-16,5 cm LEKSAKER, 2 st, plåt resp textil, get Frankrike resp gris, höjd 4,5-7 cm

Skador, slitage

Leksaker

Monter 27

Dockor och leksaker

Budhistorik (6 bud)
936883
550
936934
500
936883
450
936932
936883

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.