Lennart Rodhe akvarell

206108

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, akvarell på papper, 56x78 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Lennart Rodhe akvarell

Budhistorik (10 bud)
932934
2 800
937514
2 600
932934
2 400
937512
932934
1 600

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.