Nils G Stenqvist oljemålning

206105

STENQVIST, Nils G (1934-2005): "Struktur 1996", monogramsignerad NGS, olja på duk, 73x50 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Nils G Stenqvist oljemålning

Budhistorik (13 bud)
937643
937517
750
937642
750
937517
700
937641
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.