Stig Åsberg glasskivor

206095

GLASSKIVOR, 1 par, etsad dekor av träd, signerade och daterade Stig Åsberg 1944, respektive ca 142x49 cm

Kantnagg

Diverse, Glas

Rum 3

Stig Åsberg glasskivor

Budhistorik (7 bud)
937718
600
935225
550
937715
500
935225
450
937713

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.