Bokyllor 1900-talets första hälft

206094

BOKHYLLOR, 3 sektioner, bestående av 6 dlr, 1900-talets första hälft, fanérade i bonad björk, vardera höjd 180, 90x42 cm

Fanérskador, låsta, nycklar finns

Ändringar/tillägg
Visas på begäran, nycklar finns

Visas på begäran

Budhistorik (1 bud)

928545
2013-09-23 09:14:10

2013-09-29 kl 15:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.