Ytterfoder Rörstrand

206093

YTTERFODER, 1 par, flintgods, Rörstrand, hänklar, blå dekor med motiv av slott, höjd 19 cm

Krackelyr, slitage

Keramik/Porslin

Rum 4

Ytterfoder Rörstrand

Budhistorik (20 bud)
935981
936100
935981
1 900
935987
1 800
935981
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.