Dragkista 1800-tal

206087

DRAGKISTA, 1800-tal, ek, beslag i mässing, höjd 126, 110x54 cm

Fanérskador, lösa beslag, beslag saknas

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 8

Dragkista 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
927282
937203
950
927282
900
936860
850
927282

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.