Diorama 1800-tal

206066

DIORAMA, 1800-talets andra hälft, landskapsvy, olika material, mått inklusive ram ca 67x65 cm

Slitage

Diverse

Rum 5

Diorama 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
930195
936674
950
930195
935224
750
930195
550

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.