Dali tillskriven etsning

206046

DALI, Salvador, tillskriven, Le Chevalier Cosmetique, bär signatur, numrerad 164/250, etsning med kolorering, 37x47,5 cm, Lana papper med vattenmärke; oramad

Rum 9

Dali tillskriven etsning

Budhistorik (31 bud)
939077
5 000
939162
4 800
939077
4 400
939160
4 200
939077

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.