Carl Johan Forsberg akvarell

206043

FORSBERG, Carl Johan (1868-1938): Fasan på kakelvägg, signerad och daterad Carl Johan forsberg Sönderho XXXVI, akvarell på papper, 63x48 cm

Fläckar, glas saknas

Konst, Måleri

Rum 13

Carl Johan Forsberg akvarell

Budhistorik (4 bud)

935210
2 800
932504
1 700
930224
1 600
929476

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.