Ampel 1800-tal

205979

AMPEL, 1800-talets andra hälft, bronserad, slipat glas, höjd ca 58, diameter 28 cm

Obetydliga nagg

Belysning, Taklampor

Rum 5

Ampel 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
937717
937720
937717
950
937719
900
937717
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.