Nils Aplund oljemålning

205973

ASPLUND, Nils (1874-1958): "Källnymf", signerad Nils Asplund, skiss, olja på pannå, 26x19,5 cm

Konst, Måleri

Monter 1

Nils Aplund oljemålning

Budhistorik (13 bud)
931867
1 300
931693
931866
931693
931864

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.