Nils Asplund oljemålning

205970

ASPLUND, Nils (1874-1958): Diana, signerad Nils Asplund, skiss, olja på pannå, 25,5x20 cm

Konst, Måleri

Monter 1

Nils Asplund oljemålning

Budhistorik (16 bud)
938894
2 400
931870
938893
931870
937779
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.