Stolar i windsorstil

205949

STOLAR, 5 st, windsortyp, ek, 1900-tal

Skador

Rum 15

Stolar i windsorstil

Budhistorik (15 bud)
937578
937520
937254
937511
937254
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.