John Malm oljemålning

205944

MALM, John (1900-1968): Landskap med vattendrag, signerad J Malm, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Rum 3

John Malm oljemålning

Budhistorik (9 bud)
938695
938551
938551
938694
750
938551
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.