Einar Jolin färglitografi

205934

JOLIN, Einar (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad Einar Jolin, 99/360, färglitografi, 54x75 cm

Fack 16

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (9 bud)
938958
650
938955
600
938191
550
937423
500
935422
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.