Stol 1800-tal

205924

STOL, 1800-talets slut, klädsel av skinn

Slitage

Rum 3

Stol 1800-tal

Budhistorik

2013-09-29 kl 20:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.