Pall

205919

PALL, 1900-talets första hälft, rokokostil, mörkbetsad björk, brickmärkt för Nordiska Kompaniet, höjd ca 48 cm

Slitage, skador

Rum 3

Pall

Budhistorik (2 bud)

937825
928783

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.