Stilleben med skål och äpplen oljemålning

205906

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Stilleben med skål och äpplen, otydligt signerad, olja på duk, 66 x 73 cm.

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (4 bud)

938212
936038
929504
928942

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.