Väggtelefon LM Ericsson

205905

VÄGGTELEFON, LM Ericsson, 1900-talets början, höjd 67 cm

Delvis omarbetad, skador

Nautica/Technica

Rum 4

Väggtelefon LM Ericsson

Budhistorik (4 bud)

928054
926505
926504
924763

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.