Vas Ulrica Hydman-Vallien

205893

VAS, glas, Ulrica Hydman-Vallien, vit glasmassa med svart dekor, på svart sockel, signerad Kosta Boda Ulrica HV. samt otydligt numrerad, höjd inkl. sockel 39 cm

Glas, Konstglas

Rum 8

Vas Ulrica Hydman-Vallien

Budhistorik (16 bud)
934677
900
934658
850
934604
934538
750
934493
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.