Sven Erixon gouache

205890

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Figurscen, signerad och daterad Sven Erixon -32, gouache och pastell, 45x57 cm

Veck

Konst, Måleri

Rum 2

Sven Erixon gouache

Budhistorik (3 bud)

924557
7 000
924556
6 000
924541
1 400

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.