Karl Johan-stolar

205861

STOLAR, 12 st., 1800-tal, Karl Johan, björk med rottingsits
Proveniens: Salsta slott, Uppland

Renoverade

Rum 10

Karl Johan-stolar

Budhistorik (36 bud)
934345
18 000
934340
17 500
934301
17 000
934301
16 500
934339
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 724 EUR, 2 025 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.