Bord masurbjörk

205860

BORD, 1900-talets första del, konturerad skiva fanerad i masurbjörk, tredelad pelarfot i betsat lövträ, höjd 67, 55x41 cm

Lagning

Rum 3

Bord masurbjörk

Budhistorik (5 bud)
936451
500
935161
450
936448
935161
928540

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.