Karmstolar Baltikum

205842

KARMSTOLAR, 1 par, Baltikum, 1800-talets första hälft, fanérade i mahogny, skuren dekor

Fanérskador, fanérlagningar, fanérbortfall, renoveringar, skadad klädsel

Rum 1

Karmstolar Baltikum

Budhistorik (17 bud)
936254
6 200
936248
6 000
936252
6 000
936248
5 600
936243
5 400

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.