Grafiskt blad 1970-tal

205824

HURTIG, Ingvar (född 1934): Familjeträd, signerad och daterad 1971, numrerad 2/10, grafiskt blad, 94x62 cm

Fack 9

Grafiskt blad 1970-tal

Budhistorik (1 bud)

924961
2013-09-20 14:46:44

2013-09-27 kl 19:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.