Stolar England

205811

STOLAR, 1 par, England, 1900-tal, fanérade i mahogny

Fanérskador

Rum 1

Stolar England

Budhistorik (8 bud)
934497
650
934253
600
934495
550
934253
500
934494
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.