Henri D´Anty oljemålning

205765

D'ANTY, Henri (Frankrike 1910-1998): Gårdexteriör, signerad d´Anty, olja på duk, 45x54 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Henri D´Anty oljemålning

Budhistorik (4 bud)

934575
450
934050
930530
925208

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.