Tapet 1600-tal

205732

TAPET, handvävd, 1600-tal, verdure-motiv med fåglar, ormar och frukter samt franska liljor i bården, 150x48 cm

Skador, slitage

Mattor/Textilier, Diverse

Monter 25

Tapet 1600-tal

Budhistorik (14 bud)
934599
5 400
932975
5 200
934598
5 200
932975
4 600
934597
4 400

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.