David Rönnberg oljemålning

205718

RÖNNBERG, David (1881-1953): Marint motiv, signerad D Rönnberg, olja på duk, 34x53 cm

Mindre hål

Konst, Måleri

Rum 13

David Rönnberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
934542
932949
932947
550
929862
500
927376

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.