Per Wilhelm Cedergren oljemålning

205715

CEDERGREN, Per Wilhelm (1820-1896): Segelbåtar på blankt vatten, signerad PV Cedergren, 44x61 cm

Lagning

Konst, Måleri, Nautica/Technica

Rum 13

Budhistorik (6 bud)
934571
934567
931144
931143
450
931141

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.