Fernandez Arman litografi

205710

ARMAN, Fernandez (1928-2005): Violiner, signerad Arman, färglitografi 12/120, bladmått 100,5x69,5 cm

Fack 18

Fernandez Arman litografi

Budhistorik (9 bud)
934683
1 800
933902
1 700
933733
1 600
928388
928387

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.