Matservisdelar Johns Bros

205692

MATSERVISDELAR, ca 59 st., Johns Bros "Andorra", bestående av: 2 terriner med lock, tillbringare, såssnipa, 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, gräddkanna, 7 ovala uppläggningsfat, 2 skålfat, 7 förrättstallrikar, 8 assietter, 6 mindre fat; fat med skador medföljer

Enstaka nagg förekommer

Keramik/Porslin

Rum 4

Matservisdelar Johns Bros

Budhistorik (14 bud)
934873
850
934863
934526
750
934862
750
934526
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.