Parvaser Rörstrand

205679

PARVASER, 18/1900-tal, porslin, Rörstrand, dekor i emaljfärg, höjd 30 cm

En vas med nagg

Keramik/Porslin

Monter 23

Parvaser Rörstrand

Budhistorik (4 bud)

934753
450
934788
934753
925356

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.