Taburett

205629

TABURETT, 1800-tal, sengustaviansk, bemålad, skuren dekor och pastellage, delvis förgylld

Skador, pastellagebortfall

Rum 5

Taburett

Budhistorik (11 bud)
933624
2 600
926571
2 400
933623
2 400
926571
926132

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.