Väggur förgyllt

205628

VÄGGUR, 1800-tal, förgyllt, dekor med örn, höjd 54x35 cm, nyckel och pendel finns

Skador, lagningar, urtavlan med skada

Klockor/Ur

Rum 9

Väggur förgyllt

Budhistorik (17 bud)
933629
932594
926887
925220
950
925218
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.