U Hydman Vallien litografi

205615

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Adam och Eva, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 65x48 cm

Rum 9

U Hydman Vallien litografi

Budhistorik (10 bud)
928348
950
928566
900
928348
850
924565
928346

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.