M Pyk litografi

205603

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm; oramad

Rum 9

M Pyk litografi

Budhistorik (19 bud)
934648
1 300
934643
934647
934643
934616
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.