M Pyk litografi

205597

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm; oramad

Rum 9

M Pyk litografi

Budhistorik (8 bud)
933691
650
931582
600
933569
600
931582
550
929621
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.