M Pyk litografi

205595

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm; oramad

Rum 9

M Pyk litografi

Budhistorik (11 bud)
934911
750
934889
700
934518
650
933441
600
934515
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.