L Linderholm litografi

205593

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm; oramad

Rum 9

L Linderholm litografi

Budhistorik (9 bud)
935859
700
935858
650
935850
600
935848
550
933910
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.