Peter Dahl litigrafi

205579

DAHL, Peter (född 1934): Komposition, signerad Peter Dahl, litografi, 43x29 cm

Fack 8

Peter Dahl litigrafi

Budhistorik (13 bud)
933038
932554
933034
932554
850
932505

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.