Alice Gassner oljemålning

205578

GASSNER, Alice (1870-?): Hästporträtt, signerad och daterad Alice Gassner Stockholm 1934, olja på duk, 55x65 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Rum 12

Alice Gassner oljemålning

Budhistorik (5 bud)
932158
700
932156
650
929665
929664
923826

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.