Stol

205573

STOL, barock, 1700-tal, präglat och färgat läder

Skador, förstärkningar, omarbetad. Klädseln med torrsprickor och hål.

Rum 2

Stol

Budhistorik (12 bud)
933417
931380
750
933416
750
931380
700
932686
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.