Stolar

205568

STOLAR, 1 par, Karl Johan, mahogny

Skador och lagningar

Rum 3

Stolar

Budhistorik (1 bud)

933382
2013-09-26 16:57:54

2013-09-26 kl 19:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.